Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується салат з кульбаб?
Вже зовсім скоро весна вступить у свої права. І з першою травою почнуть рости по всюди кульбаби. З листя кульбаби можна приготувати дуже смачний вітамінний салат. А вітаміни навесні нам всім потрібні. Ось рецепт цього салату:


Нам знадобляться кульбаби (але не самі квіти, а тільки листочки) дві жмені, сметана, часник, два яйця і свіжий зелений лук.

В приготуванні цього салату з кульбаб існує одна невеличка хитрість. Самі листочки необхідно як мінімум на двадцять хвилин потримати в солоній воді. Вода допоможе прибрати гіркоту в листі. Отже, листочки витримуємо у воді, потім ми їх промиваємо та нарізаємо разом з цибулею кільцями (дрібно).

Яйця нам необхідно відварити круто. Потім чистимо їх і нарізаємо дрібно кубиками. Часник необхідно почистити і видавити через прес в окреме блюдце. Потім сюди ж додаємо сметану і розмішуємо. Цієї сметаною з часником заправляємо салат (листя + яйця + цибуля).

Салат з кульбаб готовий. Є його краще всього відразу, не відкладаючи на потім. Вітаміни і мікроелементи, що містяться в листі кульбаби, додадуть вам сили, здоров'я і бадьорості.
Приємного апетиту!