Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які є види трав'яного чаю ("нечайного" чаю)?
Традиційними видами чаю є різні сорти чаю чорного і зеленого. Але у багатьох народів є напої, традиційно порівнянні з чаєм. Які ж найбільш популярні види "нечайного" чаю?


Мате

Чай мате - найпопулярніший напій у країнах Південної Америки. Готують цей напій з листя дерева ilex paraguariensis. Індіанці приписують мате воістину магічні властивості: їм тамували голод і знімали втому. Кисло-солодкий смак з ароматом димку прийшовся до смаку в усьому світі.

Каркаде

Рослина, з бутонів якого готують дивний на смак напій яскраво-червоного кольору, має безліч назв: гібіскус, суданська роза, африканська мальва і мальва Венеції, окра і розенелла... Але найвідомішим назвою є африканське - каркаде. Однойменний напій хороший як в гарячому, так і в холодному вигляді.

Ройбуш

Напій, що не містить кофеїну, під назвою ройбуш отримують з листя і стебел південноафриканської чагарнику сімейства бобових.

Ханібуш

З листя ще одного чагарнику з Південної Африки готують напій ханібуш. Виглядає сухий чай ханібуш дуже незвичайно - він представляє собою яскраво-червоні глянцеві маленькі голочки. Наполягати їх потрібно не менше двадцяти хвилин, але в підсумку виходить чудовий напій, який можна пити і гарячим, і охолодженим.