Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Чим цікава верблюжатина?
Звичайно, у нас м'ясо верблюда не те, що рідкість, взагалі - дивина. Однак, серед інших країн м'ясо верблюда дуже навіть поважають і з задоволенням їдять, оскільки верблюжатина вважається смачним м'ясом.


Цікаво, але по частині поживної цінності верблюжатина дуже схожа на яловичину, причому найбільш цінне м'ясо молодого верблюда, добре вгодованого. Як правило, верблюжатини і тушкують, варять і навіть смажать, загалом, як саме звичайне м'ясо. Верблюжатина добре готується як великими, так і дрібними шматками, які дуже швидко ужариваются і увариваются.

Для того, щоб зварити верблюжатини, потрібно м'ясо скласти в воду і прокип'ятити чотири години. Для смаженого великого м'ясного шматка найкраще з верблюжатіни використовувати тонкий край молодого тваринного і вирізку. Для дрібної смаження верблюжатину слід заздалегідь замаринувати в оцті, години на три, після чого воно значно м'якшою і на смак буде приємніше.

Взагалі, м'ясо верблюда вважається дієтичним продуктом, оскільки в ньому відсутні внутрішні жирові прошарки. Зате цілісний шар жиру у верблюда є в його горбовом салі, яке після перетоплення використовується в кулінарії.