Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно зберігати чай?
Чай користується заслуженою популярністю корисного напою у багатьох країнах. Але будучи продуктом делікатним, чай дуже вимогливий до умов свого зберігання.


1. Основне правило - чай необхідно зберігати в добре закритій банці. Таким чином, чай збереже свій аромат, і не буде вбирати сторонні запахи.
2. Не варто зберігати чай у пластиковій тарі, так як він може увібрати в себе запах пластмаси і «задихається».
3. Чай необхідно тримати при кімнатній температурі, в сухому та темному місці. Не можна допускати, щоб чай нехай навіть і в щільній упаковці зберігався на світлі, холоді або ж сирому приміщенні.
4. Дуже важливо, щоб чай зберігався у вільному стані, тому не слід його щільно наповнювати в збереженій ємності.
5. Якщо чай правильно зберігати, тобто дотримуватися всі умови зберігання, то тоді він може зберігатися від декількох місяців до декількох років. А якщо чай буде зберігатися в непрозорій посуді з дуже добре прилягає кришкою і при вологості три - чотири відсотки, то він може зберегтися і понад десяти років.
6. На кухні чаю краще виділити окреме від інших продуктів місце. А також зберігати чай необхідно подалі від різних спецій і пахучих продуктів.
7. Чай для частого вжитку краще зберігати у невеликій за розміром ємності і, звичайно ж, при заварюванні чаю користуватися мірною чайною ложечкою, а не рукою, так як чай дуже добре вбирає в себе запахи.