Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати пряні огірочки?
Серед безлічі різних закусок гідне місце займають огірочки, які затребувані у всіх видах солінь і маринадів. Єдина незручність в приготуванні огірочків таким способом - це тривалість процесу приготування. Але, виявляється, є можливість приготування пряних огірочків з невеликими трудовитратами протягом досить короткого часу. У результаті виходить гостренькі закуска, яка чудово підійде до багатьох страв, а особливо до улюбленої усіма картопельки.

Продукти для приготування пряних огірочків.


Огірки, сіль, зелень кропу, лавровий лист, половиночка чайної ложечки девятипроцентного оцту, соняшникову олію і часник, кріп.

Порядок приготування пряних огірочків:

Необхідно перебрати свіжі огірочки, вибрати без яких-небудь пошкоджень, плотненькие на дотик. Огірочки свіжі потрібно порізати на шматочки і скласти в миску, потім трохи присолити, покласти лавровий листок, укропчик, дрібно порізаний часник, олію соняшникову олію і оцет столовий. Після цього дати огірочків трохи постояти, потім струсити. Через кілька годин пряні огірочки готові. Такі огірочки можна подавати до картопляного пюре, відварною макарончикам, різних круп'яних каш. Приємного апетиту.