Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати салат «Наречена»?
Ще один варіант виготовлення листкових салатів, які зазвичай завжди сытны і не вимагають до себе особливої уваги. Так і з салатом під назвою «Наречена». Все, що потрібно від господині після його приготування, так це дати салату настоятися з годинку.Буряк - чотири штуки;
Морква - дві штуки;
Яйця курячі - чотири штуки;
Картопля - чотири штуки;
Цибуля ріпчаста - дев'ять дуже великих головок;
Сир твердий - сто - сто п'ятдесят грамів;
Майонез - приблизно одна упаковочка, тобто двісті двадцять грамів.

Порядок приготування:

Коренеплоди необхідно відварити і почистити. Цибулю необхідно почистити, а потім нарізати полуколечками і обсмажити на сковородочке з додаванням олії соняшникової. Цибулю потрібно добре прожарити, щоб він не був вареним, а хрустким.

Відварити курячі яйця.

Формуємо наш салатик пошарової. На тарілочку першим шаром натремо картопельку, далі викласти третину смаженої цибулі і зробимо сіточку з майонезика. Наступний ряд салатику - натерта морковочка, зверху розкласти третину смаженої цибулі, поливаємо майонезом. Далі викладаємо натерту буряк і покриваємо смаженою цибулею, зверху наносимо майонез. Потім йде шар натертого курячого яйця, після цього натертий сир і все покрити майонезиком. Прикрасити можна за своїм настроєм. Такий салатик повинен постояти приблизно один годинку. Приємного апетиту.