Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати крильця «Апетитні»?
Це блюдо якраз відноситься до тих чудовим і дивним страв, які готуються практично самостійно і не вимагають багато часу на їх підготовку. За цим рецептом крильця виходять дуже ніжні і соковиті. Як же приготувати крильця «Апетитні»?

Процес приготування:


Крильця потрібно ретельно помити й поділити приблизно на дві частини. Потім скласти їх в зручну миску і додати звичайні спеції - сольку, каррі, сухий або свіжі перетертий часник, трохи соєвого соусу, гірчиці, трохи соусу і трохи майонезу. Всі крильця ретельно змастили цією масою і залишили приблизно на дві години, а то і чотири на холоді. З соєвим соусом сильно не переборщіть, оскільки страва ми спочатку все ж трохи присаливаем, тому поакуратніше з ним.

Далі беру зручну форму з високими бортиками і викладаю в неї крильця, потім підливаю кип'ячену воду до соусу, в якому маринувалися крильця і виливаю на них, таким чином, щоб соус доходив приблизно до половини крилець. Після цього формочку з крильцями потрібно прибрати в розігріту духовку. Тримати крильця в духовці слід по часу приблизно стільки, поки вода повністю не википить. Температура печі повинна бути приблизно сто дев'яносто п'ять градусів. Приємного апетиту.