Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати «Рогалики по 6 копійок»?
Може бути, ще у кого-то в пам'яті збереглися радянські хлібобулочні вироби, зокрема знамениті рогалики по шість копійок. Якщо у вас прокинулася ностальгія або ви бажаєте поринути у світ радянських років, то сміливо беріться за приготування «Рогаликів за 6 копійок». Отже, почнемо готувати рогалики.

Рецепт розрахований на дванадцять рогаликів.


Склад:
Борошно пшеничне - приблизно п'ятсот грамів;
Дріжджі - двадцять грамів;
Сіль - одна чайна ложечка;
Цукор-пісок - одна десертна ложка;
Маргарин - дев'яносто грамів;
Вода - двісті вісімдесят грамів.

Процес приготування рогаликів:

Спочатку необхідно дріжджі перекласти в невелику миску і розім'яти їх виделкою, додати одну чайну ложку цукру і одну супову ложку борошна, трохи теплої водички. Залишити для підйому на п'ятнадцять хвилин. Після цього дріжджі перелити у просіяне пшеничне борошно, додати масло, сіль і замісити дріжджове тісто, яке поставити для підйому, щоб тісто піднялося рази в чотири.

Після підйому з тіста сформувати дванадцять колобочков. Дати їм трохи піднятися, приблизно десять хвилин. Після цього кожен колобок розкачати в прямоугольничек, поверхня якого треба змастити розтопленим вершковим маслом і після цього згорнути в рогалик.

Всі рогалики потрібно розкласти на деко і прибрати в тепленьку духовку для підйому, приблизно на тридцять хвилин. Обов'язково під час підйому і випічки в духовці повинна знаходитися миска. Після підйому рогалики промазати водою і випікати близько двадцяти хвилин, при ста вісімдесяти градусів. Приємного апетиту.