Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати джем абрикосовий «Янтарний»?
Абрикоси самі по собі дуже корисний і поживний продукт, причому в будь-якому вигляді: свіжі, сушені, в компотах і джемах. Сьогодні ми розглянемо, як можна приготувати абрикосовий джем.

Необхідно мати для приготування джему:


Абрикос без кісточок - приблизно один кілограм;
Цукор-пісок - півтора кілограма;
Лимонна кислота - одна четверта чайної ложечки.

Процес приготування:

Абрикоси потрібно брати тверденькие і сладенькие, вони не повинні бути перезрілим. Необхідно абрикоси промити і трохи просушити, видалити кісточки, повинно вийти один кілограм. Після цього абрикоси провернути через м'ясорубку і після цього засипати цукровим піском, потрібно взяти половини норми. Розмішати і дати час, щоб абрікоскі пустили сік. Після того, як абрикоси пустять сік, поставити каструлю на слабкий вогонь і поступово довести до кипіння.

Після того як закипить, додати цукор, що залишився і лимонну кислоту, потім знову доводимо до кипіння. Як тільки з'являється піна, то тут же знімати її. Потім вогник зробити зовсім тихий і прибирати пінку. Після того як пінки не залишиться, то джем потрібно прокип'ятити рівно п'ять хвилин. І після цього починати розливати по стерилізованим баночках, закатати кришечками і перевернути догори дном, дати охолонути.