Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зберігати і використовувати цибуля?
Небагато знайдеться овочів, настільки ж універсальних і необхідних в кулінарії, як цибуля. Його використовують у сирому вигляді в салатах або сандвичах, готують як гарнір і комбінують з безліччю інших інгредієнтів в супи, рагу, соте чи жаркому.


зберігати свіжий лук

У свіжого лука дуже короткий термін зберігання. Тримайте його в холодильнику і вжити протягом тижня. Щоб продовжити термін зберігання, кладіть цибулини так, щоб вони не торкалися один одного.

закласти цибулю на зберігання

Місце для зберігання повинно бути прохолодним, сухим, темним, з хорошою вентиляцією. Щоб збільшити термін зберігання, укладайте цибулю в один шар. Тримайте цибулю подалі від картоплі. Картопля виділяє вологу, викликає гниття лука.

Як використовувати свіжий лук

Солодка, хрустка м'якоть цих сортів більше підходить для вживання у свіжому вигляді: нарізайте його кільцями і використовуйте для приготування салатів та сандвічів.

Як використовувати лук, що закладається на зберігання

Нагрівання робить ці сорти цибулі менш гострими, вивільняючи містяться в них цукру. Готуйте цибулю на слабкому вогні в малій кількості жиру, щоб зберегти смак.

Як отримати максимум смакових якостей


Нарізайте цибулю безпосередньо перед використанням. Розрізаний цибулю швидко окислюється під дією повітря, що надає йому гіркий присмак. Промийте нарізану цибулю у воді і зберігайте його в повітронепроникному скляній банці, наповненою водою з льодом. У такому вигляді цибулю зберігає свій смак протягом 3-4 годин.