Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як очистити гарбуз від шкірки. Кулінарні поради?
Гарбуз-дуже смачний і корисний продукт, і даремно дехто вважає, що це не сама смачна їжа. Приміром, американці пишаються своїм гарбузовим пирогом, який готують до святкових дат.


Смак страв, приготованих з гарбуза залежить від майстерності хазяєчки, оскільки, як правило, гарбуз не має особливого смаку і набуває аромат і присмак тих продуктів і спецій, з якими вона готується. Господині з гарбуза готують різні каші, пироги, додають в начинку, особливо славляться манти, приготовані з гарбузом.

Гарбуз зберігається довгий час, головне щоб приміщення, де вона повинна знаходитися було сухим і не холодним. Час від часу гарбуз треба перевіряти, оскільки якщо десь був забій, то вона може почати псуватися.

Перед приготуванням гарбуза за деякими рецептами її потрібно очистити від шкірки і насіння. Насіння гарбуза дуже корисні в сирому вигляді їх пропонують вживати для боротьби з гельмінтами. Гарбузове насіння також дуже гарні і смачні в смаженому вигляді.

Якщо гарбуз молода, то шкірка ще м'які і легко зрізається за допомогою ножа-пилка або звичайного, або навіть овочечисткою. А ось коли гарбуз полежить, то шкірка стає дуже жорстка. Тоді рекомендується гарбуз порізати на шматочки. Лист вистелити фольгою і розкласти гарбуз зрізами вниз, налити воду і зверху закрити фольгою. Поставити в духовку, поки м'якоть не стане м'якою. Потім м'якоть гарбуза можна легко зняти зі шкурки з допомогою вилки або ложки.