Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Безалкогольний егг-ніг

Безалкогольний егг-ніг

Напій на основі молока і сирих яєць є "родичем" відомого нам гоголь-моголя. На його батьківщині, в Шотландії, егг-ніг готують, додаючи міцний алкоголь і різні лікери.
Напій на основі молока і сирих яєць є "родичем" відомого нам гоголь-моголя. На його батьківщині, в Шотландії, егг-ніг готують, додаючи міцний алкоголь і різні лікери. Ма пропонуємо вам сьогодні спробувати безалкогольний варіант.

Інгредієнти:
  • Молоко 550 мл
  • Вершки 35% жирності 330 мл
  • Яйце куряче (тільки жовтки)6 шт.
  • Цукор 200 г
  • Мускатний горіх тертий за смаком
Спосіб приготування:
  1. Нагріти на середньому вогні молоко і вершки, додавши трохи (близько 1 чайної ложки мускатного горіха, постійно помішуючи, близько 7 хвилин. Зняти з вогню, остудити, але не сильно.
  2. підходящої ємності з'єднати жовтки з цукром і добре збити міксером або віночком.
  3. Поставити ємність на водяну баню або на дуже повільний вогонь, і готувати, постійно заважаючи, поки маса не стане білою і не збільшиться в об'ємі. Це займає в середньому 20-25 хвилин.
  4. Зняти з вогню і поступово додати цю масу в теплу молочно-вершкову суміш, продовжуючи збивати до отримання однорідної консистенції. Охолодити при кімнатній температурі, потім прибрати в холодильник на кілька годин. При подачі посипати мускатом.