Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Мартіні»

Будь-які коктейлі з додаванням мартініце неймовірно смачно, досить таки нескладно і дуже економно. Для того, щоб пригадати щось близьке для вас і значуще не обов'язково ритися в фотографіях або телефонувати друзям, досить просто приготувати собі коктейль, розслабитися в зручному кріслі і насолоджуватися. Martini – це італійський сорт вермуту або по-іншому кріплене вино з додаванням настояних трав, ароматне і в міру корисне. Вермути ніде не прийнято пити в чистому вигляді, але такі вина чудово підходять для змішування з вишневим, яблучним, апельсиновим соками, джином, морсами, горілкою, віскі або ароматними солодкими лікерами.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Мартіні»:

  1. Кубики льоду — 4-6 шт.
  2. Джин (можна брати будь-яку) або горілка — 60 мл
  3. Вермут «dry Martini» — 20 мл.
  4. Коктейльна оливка — 1 шт.

Інвентар:

  1. Келих для мартіні
  2. Посуд для змішування (шейкер або)
  3. Блендер (або молоток для відбивання м'яса і щільний поліетиленовий пакет)
  4. Ложка
  5. Зубочистка (або шпажка)

Приготування коктейлю «Мартіні».

Крок 1: Готуємо колотий лід.

лід в блендері подрібнюємо

Для того, щоб подрібнити лід можна скористатися кількома способами. Перший полягає в тому, що кубики складаються в чашу блендера і подрібнюються до крихти.

коліма лід молотком для відбивання м'яса

При другому способі нам потрібно щільний поліетиленовий пакет, в який ми складаємо лід, після чого пакет щільно зав'язуємо. Укладаємо його з вмістом на обробну дошку і б'ємо по ньому з зусиллям молотком для відбивання м'яса до тих пір, поки лід не перетвориться в дрібну крихту. При цьому необхідно обов'язково випустити все повітря з пакета, щоб при ударах він не лопнув. Також пакет можна накрити чистим кухонним рушником.


Крок 2: Готуємо коктейль.

додаємо джин

У великий стакан викладаємо за допомогою ложки колотий лід, після чого додаємо до нього джин і вермут. Ретельно перемішуємо і виливаємо в келих.

прикрашаємо коктейль оливкою

На зубочистку наколюємо коктейльну оливку і опускаємо в келих. Цей рецепт приготування називають «коктейлем всіх коктейлів». Так як називається він у честь - Мартіні де Анна де Тоггия.  Головною родзинкою мартіні є те, що це сухе вино з додаванням спеціальних трав, настояних в ньому. А основним інгредієнтом є полин. Саме слово «вермут» і перекладається, як «полин».


Крок 3: Подаємо коктейль «Мартіні».

смачний коктейль мартіні

Вживаємо відразу ж після приготування. Смак я, звичайно, передати не можу, але він приголомшливий. Прикрасити коктейль можна також часточкою будь-якого фрукта, будь-то апельсин або ківі. Але класичний коктейль мартіні подається тільки з оливкою.

Приємного Вам проведення часу!


Поради:

  В оригіналі в коктейль додають рівні частки вермуту і джина, як кажуть «п'ятдесят на п'ятдесят». Але зараз ніхто не дотримується суворих пропорцій у приготуванні Мартіні, смаки змінюються.

  Зараз вже з'явилися коктейлі з назвою  ультра сухого мартіні – це, коли келих ледь споліскують вермутом перед вливанням джина.

— Якщо ви для приготування коктейлю використовуєте замість джина горілку, то її необхідно вибрати не сильно міцну і з дорогих, щоб вона була м'яка і коктейль був приємний на смак і не різкий.