Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Чай "Улун"

"Улун" - дуже незвичайний чай. Він увібрав в себе кращі властивості зеленого і червоного чаю. У Китаї цей чай бере участь у проведенні чайної церемонії і дуже цінується любителями чаю. Щоб заварити цей чай правильно, потрібно знати який сорт "Улун" знаходиться перед вами і при якій температурі його необхідно заварити. Саме це ми сьогодні і розповімо. Влаштуйте у себе вдома справжню чайну церемонію.

Інгредієнти для приготування чаю "Улун":

  1. Чай "Улун" - 1 ч. ложка.
  2. Вода (окріп) - 400 мл

Інвентар:

  1. Чайник.
  2. Чайничок для заварювання чаю.
  3. Свічка.
  4. Ложка.
  5. Чашки.

Приготування чаю "Улун".

Крок 1: Готуємо воду. 

Кип'ятимо воду

Приготування чаю "Улун" зовсім не швидкий процес. Тут поспіх ні до чого. Ви повинні строго слідувати рекомендаціям і тоді у вас вийде справжній "Улун". Отже, для початку ми повинні закип'ятити воду і дочекатися, поки вона охолоне до 90 градусів. Саме така температура найкраще підходить для розкриття смаку і аромату чайного листа. Тепер візьміть чайничок для заварювання чаю і поставте його над свічкою. Це дуже важливий етап приготування чаю "Улун". Поки свічка нагріває чайничок, ви повинні дивитися за тим, щоб боки чайничка нагрівалися рівномірно. Тепер можете вилити гарячу воду в чайничок і приступити до заварювання чаю "Улун".


Крок 2: Заварювання чаю. 

Заварюємо чай

Тепер найпростіша частина всього процесу. Засипте в чайничок ложку чаю "Улун" і дайте йому настоятися протягом п'яти хвилин. Після чого можете розливати чай по чашках і насолоджуватися приємним солодкуватим смаком напою.


Крок 3: Подаємо чай "Улун".

Подаємо чай

Коли всі етапи заварювання чаю пройдені, саме час подати його на стіл. До приходу гостей ви можете розставити чашки, а сам чайничок - залиште його стояти на палаючої свічки, поставити в центр столу. Таким чином у вашому будинку створиться атмосфера тепла і затишку. А вид палаючої свічки буде заспокоювати і розслабляти. 

Приємного апетиту!


Поради: 

- "Улун" - дуже дорогий сорт чаю, але і дуже незвичайний.

- У магаинах часто продають ароматизований "Улун". Для нашого рецепту він не підходить, так як ми заварювали чай природного походження.

- Цей сорт чаю дуже хороший для тих, хто хоче схуднути.

- Для заварювання "Улун" краще всього використовувати чайник з ісинської глини.

- Зберігати даний сорт чаю необхідно в герметичній посуді з щільно закритою кришкою, виключаючи доступ світла, вологи і різких запахів. В таких умовах чай зберігається близько двох років.