Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Чай "Пуер"

З давніх часів чай "Пуер" відомий своїми цілющими і корисними властивостями: він виводить з організму токсини і шлаки, знижує рівень цукру в крові, а так само сприяє схудненню. Чай "Пуер" відрізняється тим, що він є "живим" продуктом. В ньому завжди відбуваються процеси ферментації, які впливають на властивості чаю і на його смак. Пуер змінюється з кожним роком витримки. Він набуває абсолютно нові смакові відтінки. Комусь подобається молодий чай, а хтось віддає перевагу більш зрілий. Це лише справа смаку. Сьогодні ми розповімо вам як правильно заварювати такий чай. 

Інгредієнти для приготування чаю "Пуер":

  1. Сухий чай - 1 -1,5  ч. ложки.
  2. Вода - 150 - 200 мл

Інвентар:

  1. Гострий ніж.
  2. Чайник для заварювання чаю.
  3. Чайник.
  4. Чашка.

Приготування чаю "Пуер".

Крок 1: Промиваємо чай.

Промиваємо чай

Якщо ви заварюєте чай в перший раз, не використовуйте занадто гарячу воду - 80 градусів для молодого чаю, 85 для більш витриманого Пуеру. Отже, для початку розріжте гострим ножем невелику кількість чаю. Намагайтеся робити це дбайливо і не поламати листя. Коли чай нарізаний і готовий до заварювання, ми повинні його промити. Для цього насипте сухий чай в чайник для заварювання чаю, залийте водою необхідної температури і через 10 - 20 секунд вилийте всю воду. Пити такий чай поки не варто. Ми всього лише промиваємо його від бруду і пилу і даємо чайних листках можливість повністю розкрити свій смак і аромат. Тепер почекайте хвилинку і переходьте безпосередньо до заварювання чаю. 


Крок 2: Заварюємо чай "Пуер".

Заварюємо чай

Коли ми промили чай, починаємо заварювання. Для цього знову залийте чайник для заварювання водою необхідної температури і дайте настоятися 1 - 3 хвилини. Після цього можете перелити чай в чашку. Тепер ви можете насолодитися смаком і ароматом чаю. Але, якщо ви заварюєте даний сорт чаю в перший раз, дайте йому настоятися всього хвилину. Якщо смак здасться вам занадто слабким, продовжите наполягання. Якщо чай занадто гіркий - зменшіть час заварювання. Скоро ви зможете визначити оптимальний час заварювання вашого сорти чаю. Пуер можна заварювати кілька разів (2-3), тому коли чай випитий, ви можете знову налити воду потрібної температури в чайник і знову заварити чай.


Крок 3: Подаємо чай "Пуер".

Подаємо чай Пуер

Даний сорт чаю п'ють без цукру, але якщо ви не сприймаєте такий вид чаювання, додайте стільки цукру, скільки вважаєте за потрібне. Подавати чай найкраще в керамічному чайничку з невеликими гуртками. Чай не повинен бути дуже гарячим - він повинен бути комфортної температури. Саме тоді він доставить вам справжнє задоволення.

Приємного апетиту!


Поради:

- Ви можете купити "Пуер" як в розсипному вигляді, так і в цілісному.

- Не варто випивати за один раз багато чаю. Він дуже добре бадьорить, навіть краще, ніж кава.

- Заварюючи чай "Пуер" ви можете провести справжню чайну церемонію.