Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Квас » Буряковий квас

Буряковий квас

Навесні треба більше пити, ніж є. Виводяться токсини, організм очищається від зимових завалів важкої їжі. І найкраще допомогти собі не газованою водою і магазинними соками, а напоями, приготованими з натуральної сировини - морсами, квасами. Квас - це старовинний російський напій. З чого тільки його не готували - з хліба, з буряків, ячменю, з усіх ягід: суниці, журавлини, смородини, всього і не перерахувати. Зупинимося на приготуванні бурякового квасу. Адже цей цілющий напій не тільки чудово втамовує спрагу, а й оздоровлює весь організм; відновлює судини, печінка, нирки.

Інгредієнти для приготування бурякового квасу:

  1. Буряк - 3-4 штуки
  2. Вода - 2 л
  3. Цукор - 100 гр.
  4. Житнє скоринка

Інвентар:

  1. Банку - 3-5 літрів
  2. Терка
  3. Ніж для чищення овочів
  4. Ножа
  5. Обробна дошка
  6. Марля

Приготування бурякового квасу.

Крок 1. Готуємо буряк

буряк різана

При виборі буряків орієнтуйтеся на колір - найкраще брати овоч темного кольору круглої форми. В них більше вітамінів і вони дадуть квасу насичений відтінок. Буряк моєму, очищаємо від шкірки. Краще скористатися для цього спеціальним ножем для чищення овочів. Потім буряк ріжемо на невеликі кубики 1х1 см ножем на обробній дошці або трьом на крупній тертці.

різана буряк


Крок 2. Закладаємо в банку інгредієнти для квасу

квас в банку

Насипаємо різану або терту буряк в банку. Заливаємо охолодженою кип'яченою водою, залишивши в банку небагато місця для бродіння. Якщо використовувати некип'ячену воду, то насамперед необхідно профільтрувати її. Додаємо в банку цукор і скоринку чорного хліба. Накриваємо марлею, щоб напій "дихав" і ставимо в прохолодне (не холодна і не печеня) місце для бродіння на 3-4 дні.

бродіння квасу

На квасі буде з'являтися піна, яку треба буде знімати. Коли він буде готовий, його треба процідити через марлю і розлити в пляшки. Їх можна зберігати в холодильнику.


Крок 3. Подаємо буряковий квас

квас в графині

Готовий квас можна пити, використовувати для приготування і борщів зелених і холодних супів. 

Приємного апетиту!


Поради:

 - при зберіганні бурякового квасу можна покласти в кожну пляшку по 3-4 родзинки.

 - буряк можна заливати гарячою водою, тоді час приготування квасу зменшиться.

 - при подачі квасу в якості напою можна додати трохи кориці.