Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Какао з молоком

Какао з молоком – не тільки дуже смачний, але і корисний напій! Чашечка такого напою піднімає настрій, покращує фізичне самопочуття і дарує всім прилив нових сил! Головне, що пригощати таким напоєм можна кожного без обмеження у віці, і на його приготування у вас піде буквально пару хвилин.

Інгредієнти для приготування какао з молоком:

 1. Молоко - 1 літр
 2. Цукор – за смаком
 3. Какао-порошок – 5 десертних ложок

Інвентар:

 1. Столова ложка
 2. Десертна ложка
 3. Середня каструля
 4. Маленька миска або великий стакан
 5. Ручний віночок
 6. Плита
 7. Чотири чашки по 200 мл
 8. Черпак

Приготування какао з молоком.

Крок 1: готуємо молоко

кип'ятимо молоко

Здавалося б, немає нічого складного в приготуванні какао! І це справді так. Але особливість цього рецепту в тому, що ми готуємо цей напій не на воді, а на молоці і виходить він без грудочок і дуже смачний. Отже, для початку виливаємо молоко в середню каструлю і ставимо на середній вогонь. Увага: не спускаємо з молочного компонента очей, щоб він у нас «не втік». Коли молоко закипить, вимикаємо конфорку і переходимо до наступного етапу приготування напою.


Крок 2: готуємо какао на молоці

висипаємо в ємність какао і цукор

В маленьку миску або в велику склянку висипаємо з допомогою десертної ложки всю порцію какао-порошку згідно з рецептом і додаємо цукор за смаком. Вливаємо в ємність буквально 50-100 мл  гарячого кип'яченого молока.

концентрат з какао

З допомогою ручного віночка збиваємо компоненти до тих пір, поки не утворюється густа кашкоподібна маса. Увага: обов'язково перемішуємо всі компоненти до тих пір, поки в масі не зникнуть какао-грудочки не розчиниться весь цукор.

вливаємо в какао-концентрат молоко
Після доливаємо в миску ще 100 мілілітрів молока і знову все добре перемішуємо столовою ложкою або ручним віночком.

готуємо какао на молоці
Молоко знову ставимо на конфорку, але вже на маленький вогонь, і відразу ж після цього вливаємо в ємність какао-суміш. Все добре перемішуємо столовою ложкою або віночком і після закипання відразу ж вимикаємо конфорку.


Крок 3: подаємо какао на молоці

розливаємо какао на молоці по склянках

Відразу ж після приготування какао, розливаємо напій по чашках з допомогою черпака і можемо подавати до столу. Напій виходить дуже смачний і піднімає настрій, особливо в похмурі холодні дні. На додаток до напою можна пригостити друзів печивом або шматочком домашнього пирога.

Приємного вам апетиту!


Поради:

– Кількість какао і цукру може змінюватись в залежності від ваших смакових якостей.


– Коли розчиняємо какао-порошок в невеликій кількості молока, обов'язково вливаємо молочний компонент тоненькою цівкою, щоб какао-інгредієнт не взявся брижами.


– При виборі молока звертайте увагу на терміни зберігання молочного продукту. Краще всього для цього напою підійде або продукт перевірених торгових марок або домашнє молоко.