Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Каша з сочевиці в мультиварці

Сочевиця відноситься до сімейства бобових, вона дуже корисна, тому що багата вітамінами групи В, а також різними мікроелементами. Сьогодні ця каша незаслужено забута.

Готувати сочевицю на плиті доводиться дуже довго, навіть якщо її попередньо замочувати. Приготувати кашу з сочевиці в мультиварці простіше. Тут найголовніше визначитися  з оптимальною кількістю води, тому що різні сорти сочевиці поглинають рідину з різною швидкістю і в різній кількості. Чечевичная каша дивний з овочевим салатом і яким-небудь гострим соусом, її можна подати як гарнір з котлетами або відбивними. Її навіть можна взяти на роботу на обід, вона добре переносить тривалі поїздки і смачна навіть після розігріву.

Склад:

  • Два мультиварочных склянки сочевиці коричневого сорту;
  • Три мультиварочных склянки води;
  • Сіль;
  • Цибуля ріпчаста;
  • Масло рослинне;
  • Часник.

Приготування каші з сочевиці в мультиварці

Позитивний момент готування сочевиці в мультиварки – це те, що замочувати її не потрібно. Промиваєте бобові, викладаєте до мультварочную каструлю і додати води. Можна наливати холодну, можна попередньо закип'ятити (за бажанням).

Далі додаємо подрібнений часник і закриваємо кришку приладу. Вибираємо програму «високий тиск» і готуємо кашу хвилин 15. Якщо такої функції немає, використовуйте «каша» або «швидке приготування». У середньому в такому режимі каша з сочевиці в мультиварці готується 30 хвилин.

до Речі, щоб каша вийшла смачніше, можна на сковорідці зробити засмажку з цибулі на олії, а при бажанні всипати різні спеції, шматочки ковбаски або ароматні трави. Після приготування додати подібну суміш в сочевицю і насолоджуватися смаком і ароматом.