Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Полуничний йогурт в мультиварці

Калорійність: 110 ккал  -  Час приготування: 7.30 год

Кожна господиня не один раз гасила, варила і запікала за допомогою універсального кухонного приладу – мультиварки. Але не всі знають, що мультиварка настільки багатофункціональна, що з її допомогою Ви легко приготуєте навіть кефіри, твороги і йогурти.

Ми пропонуємо Вам особисто переконатися у широких можливостях цього пристрою, і разом з нами приготувати домашній смачний полуничний йогурт в мультиварці.

Існує кілька способів його приготування. Виділяють два основних. Спочатку готується йогурт, а потім приправляється полуницею або полуничним варенням, або другий спосіб – де всі інгредієнти змішуються відразу. Перший спосіб більш довгий, але правильний. Він дає можливість правильно розподілитися в молоці корисним бактеріям і дозволяє довше зберігати такий десерт.

Інгредієнти:

1,0 лМолока (магазинного або домашнього – вирішувати Вам)
1 банкаЗакваски для йогурту
За смакомЯгід

Інструкція:

Крок 1 насамперед, Вам потрібно підготувати мультиварку і компоненти зі списку.
Крок 2 Візьміться за кип'ятіння молока. Адже для приготування йогурту, особливо якщо Ви готуєте його діткам, потрібно використовувати тільки кип'ячене молоко. Влийте один літр молока в каструлю і закип'ятити, вибравши режим «ПАР», «ВИПІЧКА» або «МУЛЬТИПОВАР» при 160 градусах. Коли молоко закипіло, дайте йому охолонути до 37 – 40 градусів. Зніміть піну і плівку з молока.
Крок 3Тепер візьміть закваску або йогурт. Влийте в чашу мультиварки. Добре перемішайте його з молоком до повної однорідності. Молочнокислі бактерії повинні рівномірно розподілитися в молоці для правильного приготування йогурту.
Крок 4Виберіть програму «ЙОГУРТ»/»КЕФІР» (залежить від Вашої моделі мультиварки) на 6- 7 годин. Коли програма буде завершена, відкрийте мультиварку і перевірте на йогурт готовність. Він повинен бути густим і однорідним.
Крок 5Займіться підготовкою ягідної заправки. Промийте і обсушіть ягоди. Полуницю, якщо вона велика, можете розділити на кілька частин, а малину залиште, як є.
Крок 6Тепер Ви можете розкласти йогурт з порційним стаканчики і зверху прикрасити ягодами. Або ж всипати ягоди в йогурт, перемішати і потім розкласти в креманки або стаканчики. За бажанням, в йогурт можна додавати цукор, цукрову пудру або мед. Тут Вам потрібно орієнтуватися на свій смак. Йогурт готовий! Приємного апетиту!
Bon Appétit!

Полуничний йогурт в мультиварці: відео