Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Кефір в мультиварці

Кефір – це цінний кисломолочний продукт. Його вживають для профілактики проблем з шлунково-кишковим трактом, а так само з метою схуднення. Смачний кефір використовують як основу для багатьох соусів, а так само замість пізньої вечері.

Якщо ваша мультиварка підтримує режим "мультиповар", то проблем з приготуванням кефіру виникнути не повинно. Приготування кефіру перетвориться в дуже захоплююче заняття, якщо ви вирішите підключити до нього своїх дітей і заодно пояснити їм технологію створення кефіру. А вона дуже проста. Для приготування кефіру вас буде потрібно молоко і будь-яка закваска. Для того щоб спростити вам завдання ми пропонуємо взяти в якості закваски склянку того ж кефіру. При невеликому підігріві протягом деякого часу ви отримаєте прекрасний кефір, приготований на власній кухні. В мультиварці можна спробувати приготувати і інші молочні продукти, наприклад, сир в мультиварці, або домашній сир в мультиварці. Так само неважко буде приготувати йогурт в мультиварці. Яке блюдо вибрати – вирішувати вам, головне – турбота про здоров'я вашої родини, адже вживаючи молочні продукти щодня, ми попереджаємо безліч невиліковних хвороб.

Як приготувати кефір в мультиварці

Інгредієнти:

  • Молоко – 1 літр
  • Кефір – 1 склянка

Якщо ви купили не пастеризоване молоко, то вам необхідно його попередньо закип'ятити. Для цього залийте молоко в чашу мультиварки і включите її в режим «варка». Доведіть молоко до кипіння і вимкніть. Молоко необхідно остудити до 40 градусів. Після того, як молоко досягне необхідної температури, в нього треба влити склянку кефіру. Ретельно перемішайте молочно-кефірну суміш до однорідності. Включіть в мультиварці режим «мультиповар», поставте температуру нагрівання – 35 градусів і встановіть таймер на 6 годин. Після того, як прозвучить сигнал про готовність, кефір необхідно перелити в одну велику або кілька середніх банок і залишити охолоджуватися в холодильник.
Приємного апетиту!