Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Курка гриль в мультиварці

Курка гриль з моменту її появи на прилавках магазинів стала дуже популярних продуктом: вона чудово пахне, дуже смачна, її можна розігріти і від цього не загубляться її смачні якості, а також її можна приготувати самим без спеціальних пристосувань (яких зараз дуже багато).

Сучасні газові і електричні печі, а також мікрохвильові печі постійно забезпечуються пристроями для гриля (шампура, решітки, підставки), тому в домашніх умовах приготувати таку курочку не складе праці. Але можна приготувати курку гриль в мультиварці.

Склад:

  • одна курка (або окремі її частини);
  • пару ложок коньяку (заміна червоне вино);
  • столова ложка цукрової пудри;
  • пару ложок приправи (на Ваш смак);
  • пару зубочки часнику;
  • масло рослинне 45 мл;
  • пару лаврових листочків;
  • лимон.

Приготування курки гриль в мультиварці

Розглянемо рецепт курки гриль в мультиварці з попередніми маринуванням.

Добре вимийте тушку птиці. Почистіть часник пропустіть через прес в ємність, туди ж додайте масло рослинне, вино, сіль і приправи. Цією сумішшю (фактично маринад) необхідно натерти курку скрізь, і всередині, і зовні.

Для маринаду ще можна використовувати соєвий соус і мед, тут головне не переборщити з сіллю, а краще її не додавати, оскільки соєвий соус досить солоний.

Маринуватися м'ясо повинно минут30 в кімнаті, можна, звичайно і в холодильник на ніч поставити, але це зажадає все робити заздалегідь.

Тепер курку потрібно покласти в каструлю (краще, якщо спочатку перевірити наскільки легко вона туди влазить і поміщається взагалі, в цьому випадку можна що-небудь їй відрізати).

Потім потрібно включити режим «випічка» (кришка пристрою вже закрита) і встановити час – 40 хвилин, через зазначений час тушку треба перевернути, попередньо зливши з неї рідину, тепер знову ставимо на 40 хвилин, і чекаємо закінчення програми. Наша курка гриль в мультиварці готова.

На замітку, якщо після перевертання курки є місце для контейнера, в якому готують на пару,можна його встановити, відразу зробивши паровий гарнір (картопля або рис). До речі, крупу або овочі можна полити тією рідиною, яка набігла з курки.