Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Капуста тушкована в мультиварці Поларіс

Тушкована капуста є відмінним гарніром до м'яса, а також володіє величезною кількістю вітамінів і мікроелементів, які так потрібні організму. До того ж, тушкована капуста низькокалорійна, тобто її триразове вживання, наприклад, жодним чином не позначиться на фігурі.

Щоб спростити процес гасіння, можна використовувати сучасні досягнення, наприклад, мультиварку. Приготувати капусту в мультиварці Поларіс легко в самі короткі строки, та ще займатися своїми справами і готувати стільки, скільки треба, а не скільки поміщається в сковороду.

Кожна господиня має свій так сказати секретний рецепт тушкованої капусти, пропонуємо використовувати ось такий варіант.

Склад:

  • невелика капустина;
  • дві цибулини;
  • морквина;
  • п'ять ложок рису;
  • дві ложки томатної пасти;
  • сіль і перець;
  • лавровий лист і спеції;
  • рослинне масло.

Приготування тушкованої капусти в мультиварці Поларіс

Цибулинки і моркву чистимо, перші подрібнюємо (можна порізати кубиками), другий компонент краще натерти на крупній тертці або нарізати брусочками, але не дуже товстими. Шаткуємо капусту, щільні місця видаляємо.

В мультиварці Polaris вибираємо програму «гасіння», наливаємо і розігріваємо рослинне масло. Викладаємо цибулю, доводимо його до м'якості, слідом йде морквина. Через кілька хвилин додаємо томатну пасту, розведену 80 мл води.

Викладаємо через п'ять хвилин капусту до овочів, наливаємо води так, щоб вона була врівень капусті. Потім додаємо спеції, лавр.

Тепер викладаємо рис і, перемішавши, намагаємося закрити його капустою. Закриваємо кришкою і даємо страви приготуватися, орієнтир – кінець режиму «гасіння». Все, наша тушкована капуста в мультиварці Поларіс готова.

В таку страву можна додати ще й гриби, якщо вони є. Вони кладуться на початку готування, разом з цибулею – це якщо вони свіжі. Якщо сушені, тоді їх потрібно буде попередньо вимочити і покласти вже з капустою, щоб дивовижний аромат наповнив кімнату і скликав усіх до столу.