Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Шарлотка в мультиварці Вітесс

Як не крути, а мультиварка дуже виручає. Хоча б якщо готувати випічку, ні горілого, ні сирого, всі рум'яне і красиве, а головне швидко і смачно. Приємно і те, що чаша приладу миється легко, достатньо залити її водою і витерти губкою, ніяких слідів не залишається.

Пропонуємо випробувати ваш прилад і створити практично кулінарний шедевр – шарлотку з яблуками в мультиварці Вітесс (дуже смачний яблучний пиріг). Пишну, ніжну і рум'яну випічку (секрет рум'яності в тому, що шарлотку подають перевернутим. Вся справа в тому, що в чаші мультиварці верх не засмажується, саме тому дно стає верхи і виходить дуже навіть гарний рум'яний пиріг).

Склад:

  • склянка борошна;
  • склянка цукру;
  • 800 грам яблук – це чотири штуки великих фрукта;
  • чотири сирі яйця;
  • шматочок вершкового масла.

Приготування шарлотки в мультиварці Вітесс

Яблука миємо й чистимо, ділимо навпіл, видаляємо серцевину і ріжемо тонкими часточками (щоб краще пропеклися).

Далі вибираємо в мультиварці режим «Випічка» і кладемо шматочок масла, воно має до моменту випічки розтопитися. Як тільки воно розтеклося, беремо пензлик і змащуємо дно і стінки чаші.

Кладемо в ємність кілька ложок коричневого цукру, випічка вийде рум'яної і ароматною, при відсутності зазначеного компонента замінити його можна звичайним білим цукром. Як тільки цукор розчиниться, її треба помішувати лопаткою, кладемо яблука. Тепер черга за тестом.

Яйця з'єднайте з цукром і збиваємо міксером, потім поступово вводимо борошно, не перестаючи збивати. Консистенція тіста схожа на жирну сметану. Сумішшю заливаємо яблучний шар в мультиварці Вітесс. Закриваємо кришку і встановлюємо час 40 хвилин в режимі «Випічка». Варто зазначити, що найчастіше прилад стоїть з заводським часом для деяких програм, не виняток і режим «Випічка», тому через зазначений час (40 хвилин), відкрийте прилад і перевірте шарлотку на готовність дерев'яною шпажкою. Якщо він готовий відключаємо мультиварку і залишаємо випічку хвилин на 15 дійти.

Діставати пиріг дуже просто. Для цього можна використовувати велике блюдо, накрити чашу приладу і перевернути її, пиріг випаде. Якщо боїтеся поломки, використовуйте підставку для пароварки, на неї викладіть шарлотку, а потім перекладе її на блюдо. Все готово.