Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Суп холостяка

В наш час швидкість вирішує багато, якщо не все. Дуже часто відчувається брак часу це у свою чергу позначається на харчуванні і відповідно на здоров'я людини. Компанії швидко зрозуміли цю ситуацію, і заполонили ринок напівфабрикатами, які в свою чергу не дуже позитивно позначаються на нашому з вами здоров'я. Але існує альтернатива напівфабрикатах, про це в рекламі ніхто не розповість. Наприклад, суп холостяка, який простий в приготуванні, і не займає багато часу, переконаєтеся в цьому самі.

Інгредієнти для приготування супу холостяка:

 1. Філе куряче - 1 кус.
 2. Картопля – 3-4 шт.
 3. Рис – 20-30 р.
 4. Ріпчасту цибулю – 1 гол.
 5. Морква – 1
 6. Сіль.

Інвентар:

 1. Каструлька.
 2. Кухонна дошка.
 3. Плитка.
 4. Ніж.
 5. Ложка.

Приготування супу холостяка.

Крок 1: м'ясо.

мяско.

Ви напевно розумієте, що чим ми дрібніше нарізаємо м'ясо, то тим швидше воно зваритися. Ми так і робимо. Попередньо промивши шматочок філе ми його нарізаємо дрібненько в межах одного квадратного сантиметра (в деяких випадках можна використовувати м'ясний фарш).


Крок 2: овочі та рис.

 все просто.

Моєму наші овочі нарізаємо їх дрібненько, як тільки вміємо (бажано кубиком). Промиваємо рис до тих пір, поки вода, в якій ми його моєму не перестає мутніти (в декількох водах).


Крок 3: варимо суп.

на підході.

 Коли вода закипіла, а води ми ставимо закипати не велика кількість (грам 300-400). Ми викладаємо наші інгредієнти. Починаємо з м'яса, рису і т. д. варимо суп в межах двадцяти хвилин і за дві, три хвилини ми його солимо (можна додати будь-які спеції які ви віддаєте перевагу за смаком).


Крок 4: подаємо і вживаємо.

насолоджуйтесь.

Насправді такий суп можна назвати шедевром по ряду причин. Наприклад, він легко залишає за бортом напівфабрикати, перевершує їх як на користь, так і по своєму смаку. Не вимагає великих тимчасових витрат тощо. Якщо з вечора приготувати інгредієнти, а вранці їх відчинити, потім наш суп налити в термос. То в протягом дня в будь-який час ми зможемо насолодитися ним. А в тарілочці, та ще зі сметаною і зеленню, а може навіть після веселої ночі, взагалі краса.

Приємного апетиту!


Поради:

- Намагайтеся варити суп зі свіжих інгредієнтів. Тільки тоді він буде настаящему корисним.

- Інгредієнти легко можна замінити, наприклад, куряче філе на інший будь м'ясо або фарш так і рис, гречкою і т. д.

- Використовуйте час для здорового харчування.