Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Молочні супи

Кулінарні рецепти » Супи » Молочні супи
Живильні супи на молоці завжди повинні бути на Вашому столі, якщо у Вас є дитина, але навіть дорослому організму вони не завадять. Молоко досить універсальний продукт і може використовуватися в різних видах: будь то цільне сухе, згущене або навіть розведене водою молоко. Однак, в приготуванні будь-якого молочного супу потрібно пам'ятати про невеличкий нюанс: каструлю для варива потрібно вибирати з товстим дном, щоб молоко не пригоріло і уважно стежити за процесом, інакше воно може "втекти".


Рецепти:


Пам'ятайте, як ще в дитинстві нам давали молочний суп з макаронами? Зазвичай це блюдо подавалося солодким з великими макаронними виробами. Я не буду пропонувати готувати цей суп, так як в ньому немає нічого особливого. А натомість я пропоную здивувати своїх близьких і друзів справжнім молочним супом з вермішеллю з додаванням різних спецій, приправ та овочів. Завдяки додатковим інгредієнтів страва виходить дуже ароматне, смачне і поживне (але це не заважає попросити добавки)!

Холодні супи - знахідка для літньої спеки, коли стояти годинами біля плити зовсім немає бажання. Болгарський суп "Таратор" урізноманітнює літнє меню, порадує легким, освіжаючим і дуже оригінальним смаком, а також заощадить вам масу часу. Готувати його дуже просто і швидко.

Автором відомого супу "Вишисуаз" є англійська шеф-кухар Луїс Дайет .  Такий суп часто називають цибулевим, тому що головний з його компонентів - цибулю-порей. Більшість називали його картопляним, так як другим компонентом був картоплю. Загалом, суп  "Вишисуаз" готується на курячому бульйоні, що надає йому кричущий аромат і чудовий смак. Це блюдо дуже відрізняється від простих і обридлих нам супів. І щоб урізноманітнити Ваш асортимент приготування, я пропоную Вам спокусити його чудовий і стриманий смак.

Молочний суп-пюре з горіхами – це саме те блюдо, яке можна подавати до столу вашим діткам. Адже всі ми прекрасно знаємо, як малюки не люблять овочі, особливо, якщо питання стоїть про цвітній капусті. Тому саме завдяки цій страві можна обдурити благими намірами наших дітей. А якщо поставити до столу ще й крихітні домашні сухарики, то питання умовлянь з'їсти пару ложечок супу відпаде сам собою.