Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Випічка » Тісто » Листкове тісто на пиві

Листкове тісто на пиві

Випічка з листкового тіста подобається і дітям, і дорослим. Це ідеальна основа для пирогів і шарувань. Класичне листкове тісто готується дуже довго і складно, але якщо у вас застоялася в холодильнику пляшка світлого пива, ви можете приготувати листкове тісто на пиві. Вироби з нього виходять смачні, ніжні з хрусткою скоринкою.

Інгредієнти для приготування листкового тіста на пиві:

  1. Мука пшенична вищий сорт - 3-4 склянки
  2. Пиво світле - 1 склянка
  3. Сіль - 1,5 ч.ложки
  4. Сода - 1/2 ч. ложки
  5. Масло вершкове або хороший маргарин - 250 г

Інвентар:

  1. Терка велика
  2. Ніж
  3. Сито
  4. Миска
  5. Скалка

Приготування листкового тіста на пиві:

Крок 1: Готуємо листкове тісто на пиві.

масло з борошном

Листкове тісто на пиві, також як і інші види листкового тіста, необхідно готувати в приміщенні з температурою не вище 20 градусів, інакше масло або маргарин буде швидко плавитися, вироби з такого тіста вийдуть погано листкові. Тому в холодну пору року добре провітрюємо кухню, масло вершкове попередньо витримуємо в морозилці кілька годин і робимо все дуже швидко, що б воно не встиг розтанути. Якщо "за бортом" більше 25 градусів вище нуля, вихід тільки один - заморозити масло і все робити швидко. Пиво, звичайно, теж має бути безпосередньо з холодильника.

Отже, заморожене масло, борошно просіваємо і додаємо в неї сіль і соду. Олія швидко натираємо на крупній тертці або дрібно рубаємо ножем з борошном (приблизно одна склянка).

замішане тісто

Додаємо пиво, перемішуємо, додаємо борошно частинами. Кількість борошна в рецепті зазначено приблизно, дивіться скільки тісто "візьме", воно повинно вийти пластичне і м'яке, тому відразу всю муку не всипаємо. Формуємо з тіста прямокутник, загортаємо в харчову плівку і кладемо в холодильник на 2 години або в морозилку на годину.

розкачуємо тісто

Дістаємо тісто з холодильника, кладемо на посипаний борошном стіл і розгортаємо в прямокутний пласт товщиною приблизно 1-1,5 см.

складаємо тісто

Складаємо тісто зразок конверта, повертаємо на 90 градусів, знову розгортаємо в прямокутний пласт - складаємо, і відправляємо в холодильник на 2 години або в морозилку на 30 хвилин. Всі листкове тісто на пиво готове.

Крок 2: Використовуємо листкове тісто на пиві.

готове листкове тісто

Готове листкове тісто можна використовувати для приготування різних виробів або розділити на порції і тримати в морозилці, використовуючи по мірі потреби. Листкове тісто на пиві підходить і для слойок з солодкою начинкою і для несолодких пирогів.

Приємного апетиту!

Поради:

– Для приготування листкового тіста підходить тільки світле неміцне пиво, у темного надто виражений смак, який додасть тесту неприємний присмак.

– Ні в якому разі не додавайте в тісто цукор, інакше листковим воно не вийде.