Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Мастика

В цей раз ми з вами приготуємо страву під назвою мастика. Швидше за все повноцінним стравою назвати його досить складно, швидше за все воно служить як би додатковим матеріалом для основного блюда. Але це не важливо. Дуже багато рецептів існує з приготування мастики, і також дуже багато її різновидів. В цей раз ми з вами приготуємо шоколадну мастику. Процес приготування дуже простий і не займає багато часу. Отже, поїхали.

Інгредієнти для приготування мастики:

  1. Шоколад (чорний) – 100 грам
  2. Маршмеллоу – 90 грам (зефироподобные цукерки)
  3. Вершки (30% жирності) – 40 мл
  4. Масло вершкове – 0,5-1 столова ложка
  5. Коньяк – 1-2 столових ложки
  6. Цукрова пудра (просеянная) – 90 -120 г

Інвентар:

  1. Посуд для варіння мастики
  2. Плита
  3. Ложка
  4. Папір для випічки

Приготування мастики.

Крок 1: Варимо

В окремому посуді розтопити, поламані на дрібні шматочки плитку шоколаду. Розтоплюємо на слабкому вогні, постійно помещивая, щоб не пригоріло. Потім додаємо до нього маршмеллоу (це якийсь аналог пастили, нагадує легкий зефір) і чекаємо поки розтопиться приблизно половина.

додаємо маршмеллоу

Потім влити вершки і коньяк і додати вершкове масло. Постійно заважаючи, на слабкому вогні варимо до отримання густої однорідної маси (7-8 хвилин).

чекаємо поки розтопиться половина маршмеллоу

Після закінчення вищевказаного часу знімаємо посуд з масою з вогню і, знову ж таки, постійно помішуючи, додаємо потроху цукрову пудру. Коли маса загусне до тієї міри, що ложкою вже неможливо буде перемішувати – робимо це рукою. Додаємо пудру до тих пір, поки маса не станемо схожа еластичне і тепле тісто.

Виймаємо з каструлі, перекладаємо мастику на папір для випічки і щільно загортаємо.


Крок 2: Подаємо

готова мастика

У такому вигляді її можна зберігати в холодильнику, а перед використанням просто трохи розігріти в мікрохвильовій печі. Головне правило зберігання – максимальна герметичність упаковки.


Поради:

- молочний шоколад не підійде до цього рецепту в зв'язку з присутністю в ньому молока, яка порушить процес приготування.

- для тих хто не знає: маршмеллоу – це зефироподобные цукерки, що складаються з цукру, кукурудзяного сиропу і желатину, збитих до стану губки. Можна придбати практично в будь-якому магазині.