Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Грушеве варення

У наших народів продукти з груші завжди вважалися корисними і навіть цілющими. У плодах цього дивного фрукта є безліч корисних речовин, які так необхідні нашому організму. Сахароза, глюкоза, пектини, катехіни, клітковина, вітаміни  А, С, Е, групи РР, В, Р, і не самий непотрібний, біотин - вітамін краси. Правильне приготування продукту з даного плоду є гарантією збереження всіх речовин, про що далі й піде мова. Отже, рецепт назву, якого (грушеве варення).


 

Інгредієнти для приготування грушевого варення:

  1. груш - 1 кг (бажано очищеної від шкірки).
  2. цукру - 1,2 кг
  3. води - 200 мл

Інвентар:

  1. каструля або миска (бажано мідна).
  2. вимірювальна посуд (для води).
  3. ваги (для зважування інгредієнтів).

Приготування грушевого варення.

Крок 1: беремо грушу.

Свіжа груша

Намагаючись отримати смачний і якісний продукт, намагайтеся вибрати стиглу грушу, але не переспілі. Груша повинна бути достатньо пружною і не подаватися тиску пальців рук, коли ви намагаєтеся натиснути на неї. Сорт самої груші не так важливий, підійде будь-який, як чай, наприклад, хто віддасть перевагу цейлонський, хто то індійський і т.д. Отже вибравши потрібну нам грушу, ретельно промиваємо її.


Крок 2: нарізаємо грушу і проварюємо.

акуратно нарізаємо.

Після того як ми вимили фрукт беремо і нарізаємо його часточками попередньо вирізавши серцевину. Часточки приблизно повинні бути два, два з половиною сантиметри. Вибравши відповідну ємність, проварюємо їх протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин. І тут згадується російська забава, попарився і в ставок, і чим суттєвіша різниця температури, тим краще. Так само чинимо і ми тільки з грушею. Як тільки проварилися зо наші часточки, охолоджуємо їх у холодній воді.


Крок 3: готуємо сироп.

чудова суміш.

Приготувавши ємність для варіння варення, наливаємо в неї воду приблизно до трьохсот грам ставимо на слабкий вогонь і висипаємо грам семисот цукру, (все робимо з розрахунку до кілограму груш), потім помішуючи, доводимо до кипіння. Як тільки весь цукор розчинився, і сироп почав піниться, кладемо в нього проварену попередньо грушу.


Крок 4: подаємо

смакота.

Висипавши в нашу ємність грушу, додаємо вогнику і доводимо його до кипенья. Потім висипаємо залишилися цукор і помішуємо на тихому вогні в межах години. Пробуємо варення, і коли воно готове даємо йому охолонути, а вже потім можемо насолодитися його смаком сповна. Подавати такий продукт або якщо хочете страва дуже смачно до млинців з чаєм, використовувати його в якості начинки  кондитерських виробів, булочок, пирожн, тортів. Різні варіанти використання даного продукту  у вигляді десерту зробить його не замінним на вашому столі.

Приємного апетиту!


Поради:

- Грушеве варення прочистить ваш кишечник, якщо є така у вас проблема.

- Його можна, а в більшості і потрібно подавати у вигляді десерту після щільного обіду або вечері і під час святкових застіль, так як варення з груш значно полегшить процес травлення.

- Слідкуйте, як ви зберігаєте даний продукт, так як не правильне зберігання може призвести до процесу бродіння, що може не сподобатися тим, хто стежить за своїм здоров'ям.