Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Продукти, схожі на ту частину тіла, для якої вони корисні

Продукти, схожі на ту частину тіла, для якої вони корисні

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами цікавим спостереженням і наочно показати, що найчастіше продукти харчування схожі на ті органи, для яких вони максимально корисні.
Дивовижне поруч, варто лише уважніше придивитися. Ось, наприклад, необов'язково бути експертом по харчуванню, щоб зрозуміти, для якоїсь частини нашого тіла корисні волоський горіх або помідор. Досить просто поглянути на продукти і, включивши уява, зіставити з тими органами, на які вони схожі. Цікаво, не правда?

1. Червоне вино для крові

Сухе червоне вино з вигляду нагадує кров і це невипадково. Терпкий напій володіє властивість розріджувати кров, перешкоджаю утворення згустків і тромбів, що позитивно позначається на всій серцево-судинної системи. Крім того, регулярне помірне вживання вина знижує рівень холестерину і допомагає боротися з вільними радикалами, надаючи антиоксидантну дію.
2. Моркву для очей

Ще в дитинстві ми засвоїли, що морква корисна для зору. Дійсно, в ній містяться вітаміни, в тому числі і бета-каротин, що позитивним чином впливає на здоров'я очей. А тепер невеликий експеримент. Наріжте моркву кружечками і ви побачите, що її зріз схожий на райдужну оболонку.
3. Авокадо жіночих органів

Авокадо за своєю формою дуже нагадує матку і справді неймовірно корисний для здоров'я жіночої репродуктивної системи, головним чином за рахунок високого вмісту фолієвої кислоти. Намагайтеся регулярно включати в свій раціон цей плід, щоб забути про гінекологічних проблемах.
4. Молюски для чоловічих органів

Морепродукти — це не тільки відомі афродизіаки, але вельми корисний для чоловічого здоров'я елемент раціону, багатий цинком. Особливо багато його в молюсках. Саме їх і рекомендується вживати чоловікам в якості профілактики захворювань статевої системи.
5. Імбир для шлунка

Корінь імбиру, формою нагадує шлунок, відмінно справляється з такою проблемою, як нудота. Крім того, він має антибактеріальну властивістю і відмінно допомагає при отруєнні.
6. Помідор для серця

Можливо, за формою помідор і не сильно схожий на серце, але варто тільки його розрізати, як ви побачите невеликі камери, що нагадують структуру людського "моторчика". В помідорі головною речовиною, що знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, є лікопін і, що найцікавіше, користь цієї речовини не зменшується навіть при термічній обробці. Так що сміливо додавайте соковиті помідори не тільки в салат, але в улюблені тушковані страви.
7. Селера для кісток

Для тих, хто прагне скинути вагу, селера став справжньою паличкою-виручалочкою, адже він некалорійний і їм можна хрустіти замість чіпсів хоч цілий день, не побоюючись за фігуру. Але якщо придивитися уважніше, можна помітити подібність селери з кістками. І дійсно, цей продукт, завдяки високому вмісту кремнію, регулює мінералізацію кісток.
8. Грейпфрут для грудях

Округла форма грейпфрута дуже нагадує жіночі груди, а сам фрукт дуже корисний для підтримки її здоров'я. У ньому містяться особливі речовини — лимоноиды, які здатні запобігти рак молочної залози.
9. Волоський горіх

Висока концентрація у волоських горіхах корисних омега-3 жирних кислот забезпечує нормальне функціонування мозку, на який вони так схожі. Дві половинки ядра нагадують півкулі мозку з усіма звивинами. До того ж саме цей горіх найчастіше називають "їжею для сірої речовини".