Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Як правильно вимовляти новорічні тости: поради від Cookery

Як правильно вимовляти новорічні тости: поради від Cookery

Cookery знає кілька секретів, які допоможуть вам стати справжнім гуру новорічних тостів.
Новорічна ніч — ідеальний час для новорічних тостів. Щастя, здоров'я, успіхів у роботі — хіба не цього ви хотіли побажати своїм близьким?

Але що робити, якщо ви двох слів зв'язати не можете і не знаєте що сказати в новорічну ніч? Cookery знає кілька секретів, які допоможуть вам стати справжнім гуру новорічних тостів.

Підготуйтеся до проголошення тосту

Перш ніж сказати тост, озирніться довкола і переконайтеся, що у всіх гостей повні келихи. В іншому випадку запропонуйте їх наповнити. Кращий спосіб привернути загальну увагу — постукати кінчиком ножа по келиху. Все точно будуть знати, що станеться далі.
Виберітьремя для тосту

Час тосту залежить від тематики свята. Якщо ви плануєте непоздний щільний вечеря, почекайте, поки гості сядуть за стіл. Вимовте тост перш, ніж все приступлять до вечері. Якщо це коктейльна вечірка, відповідним часом 11:30 — якраз між надуванням кульок і повним божевіллям після.
Підгпротовьте годерновики тосту

Прекрасно мати при собі начерки свого тосту, але краще пам'ятати його напам'ять. Він буде звучати більш впевнено і щиро, і легко торкнеться серця слухають вас гостей. Якщо ви перенервничаете і забудете пару фраз, то зроблені записи прийдуть вам на допомогу.
Будьте в хорошому настрійі

В поганому настрійі не можна вимовляти ні один тост. Кажете його відкрито і радісно, зарядитесь емоціями свята і ваших гостей. Але не захоплюйтеся, щоб кожен захотів повернутися на святкування Нового року!
Дотримуйтесь міру всього

Ніхто не хоче зустріти Новий рік з хворою головою. Так що, якщо думаєте, що перебрали спиртного, перейдіть на воду, яблучний сидр, соки. Щоб сказати чудовий тост, необов'язково тримати в руці келих з шампанським.
Використовуйте цитати

Включитье тост цитату, якщо ви добре її пам'ятаєте і вона підходить до стилю вашого тосту. Для новорічного тосту не знайти краще цитати Опри Вінфрі: «Переддень Нового року — це не початок і не кінець, це неминучість, дарує нам досвід і мудрість. Вип'ємо за Новий рік і новий шанс, який нам випадає».
Оцініть своїх гостей

Подумайте, хто прийде на ваше свято, і які слова припадуть їм до душі. Якщо більшість ваших гостей люди віком або колеги, варто уникати дурниць і жартів. Якщо прийшли ваші друзі й ровесники, можна говорити легко і невимушено.
Уникайте банальностей

Уникайте фраз типу «Давайте піднімемо ваші келихи», це неоригінально і побито. Краще кажіть своїми словами і від душі, щоб не втратити уваги гостей.
Продумайте, про що говорити

Новорічний тост прекрасний шанс для вас і вашої сім'ї відзначити перемоги і досягнення, сказати пару слів про кар'єрі та бізнесі, про нових починаннях і старих успіхи. Але говорите про актуальний, щоб ваші гості не втратили інтересу. Новий рік — це нові надії та плани. Увімкніть це тост і запитайте ваших гостей про їх наміри. Це розрядить обстановку і дасть вам перепочинок.
Заручіться підтримкою

Якщо ви зовсім не вмієте говорити тости, але вас несподівано попросили сказати кілька слів, домовтеся з кимось із близьких, що замінить вас: «Це зовсім не моє, а от мама вміє. Прошу тебе сказати пару слів».