Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Сім продуктів, які змушують непомітно набирати вагу

Сім продуктів, які змушують непомітно набирати вагу

Деколи недостатньо відмовитися від шкідливих для нашої талії продуктів, щоб привести фігуру в порядок. Сьогодні поговоримо про приховану в холодильнику і наших кухонних шафах небезпеки.
Безумовно, кожна людина, що підтримує своє тіло у формі або мріє схуднути, знає про продукти, які заважають це зробити. Головними ворогами гарної фігури є всі борошняні вироби, особливо з кремом, жирні соуси і напівфабрикати. Це те, що відомо всім.

Так чому ж відмовили від них, багато так і не починають худнути? Відповідь криється в інших, менш відомих продуктах, багато з яких іноді помилково відносять до здорового харчування. Про них і піде мова в сьогоднішньому огляді. Давайте разом проведемо сувору перевірку і з'ясуємо, яким продуктам не місце на наших полицях.
1. Пакетовані соки

Нам відомо ще з дитячих років, що соки — це не тільки смачні напої, але і джерела безлічі вітамінів. Однак це твердження актуально тільки для свіжих соків, які, на відміну від пакетованих, не містять доданого цукру, виступає консервантом. Так, наприклад, в великій склянці покупного яблучного соку міститься 30 грамів цукру, що становить більше половини денної норми.

2. Кукурудзяні пластівці і мюслі

Багато хто щиро впевнені в користь сухих сніданків, таких як мюслі або кукурудзяні пластівці. Однак середня порція, рівна приблизно половині склянки, містить близько 30 грамів цукру, що, як ми вже говорили, перевищує половину денної норми за стандартами, рекомендованими ВООЗ. Слід уточнити, що верхньою межею є показник у 50 грамів цукру на добу.
3. Йогурти і сирки

Ще один продукт, який багато хто любить їсти на сніданок, — це фруктовий йогурт, а також всілякі сирки і сирні десерти. Але не забувайте, що крім лактози, суперечки про користь якої для дорослих людей ведуться до цих пір, такі продукти містять досить багато все того ж цукру. Так, наприклад, невелика пляшка питного йогурту містить близько 6 ложок цукру.

4. Кава 3 в 1

Наступним небезпечним для фігури, так і для здоров'я продуктом вважається кава 3 в 1. Часом нам здається, що це ідеальне рішення, щоб трохи підбадьоритися в розпал робочого дня, коли на повноцінний кава-брейк немає часу. Але тільки уявіть, що один такий пакетик, розведений у воді, містить 70 кілокалорій і 10 грамів цукру. А скільки таких пакетиків ви використовуєте в протягом дня?
5. Хліб

Здавалося б, настільки звичний продукт, який багато в Росії їдять на сніданок, обід і вечерю, таїть у собі особливу небезпека. І мова йде не тільки про білому хлібі, як багато хто міг подумати. Зрослий інтерес до здорового харчування змушує виробників використовувати борошно грубого помелу, щоб зробити хліб більш корисним, але і це не рятує положення. Вміст цукру навіть у цельнозерновом хлібі становить приблизно 4 грама на 100 грамів продукту, а якщо врахувати, що хліб — це перш за все вуглеводний продукт, то весь цукор, який в ньому міститься, відразу ж відкладеться під шкірою у вигляді жиру.

6. Ковбаса і сосиски

На жаль, ця категорія продуктів залишається досить популярною серед росіян. Але слід пам'ятати, що ковбаси і сосиски вже давно не є тими натуральними продуктами, якими, можливо, були спочатку. Високий вміст жиру, наявність трансгенної сої та глутамату натрію — ось основні причини назавжди відмовитися від цих продуктів. Якщо і це вас не переконало, то подумайте також про те, що в ковбасах і сосисках присутній досить велика кількість цукру — в середньому 20 чайних ложок на кілограм продукту.
7. Алкогольні напої

Міцні напої займають окреме місце в нашому сьогоднішньому списку небезпечних для фігури продуктів. Крім відомого факту про те, що алкоголь підігріває апетит, це ще й досить калорійний продукт з високим вмістом цукру. Так, середня калорійність, наприклад, лікеру або алкогольного коктейлю дорівнює середньої калорійності десерту і становить понад 300 кілокалорій на 100 мілілітрів напою. Однак якщо ви не готові повністю відмовитися від алкогольних напоїв і любите іноді побалувати себе, то робіть вибір на користь сухого вина.