Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Сім додатків для телефону, які допоможуть схуднути

Сім додатків для телефону, які допоможуть схуднути


Якщо раніше дівчата контролювали свою вагу, записуючи показники в паперовий щоденник, то сьогодні завдяки смартфонам і численним програмам це можна робити онлайн.

Різні програми пропонують широкий спектр можливостей: можна підрахувати і спалити калорії, дізнатися, що містять ті чи інші продукти, регулювати фізичну активність і займатися спортом вдома, дотримуючись інструкцій.

В нашому огляді - 7 додатків для iPhone, які допоможуть схуднути і привести себе в форму.

Дієта Дюкана + більше 500 дієт

Дієта Дюкана є однією з найбільш популярних систем схуднення. Для досягнення ідеальної фігури до цієї білковій дієті вдаються багато.

Додаток містить докладний опис дієти і її етапів, калькулятор ваги за Дюкану, список допустимих продуктів і добавок, більше 500 рецептів постійно поповнюється базі і можливість самій додавати рецепти. Крім того, можна скласти календар живлення з можливістю наперед складати меню. Графік зниження ваги також видно в додатку і відображає ваш результат.

Додаток платний. Ціна - 2,99€. Скачати можна за посиланням.


Лічильник калорій від FatSecret

Лічильник калорій є невід'ємним додатком, щоб просто знайти інформацію про поживної цінності харчових продуктів, які ви їсте, а також легко відстежувати ваші страви, фізичні вправи і вага.

Лічильник легкий у використанні і володіє багатьма сучасними інструментами, щоб допомогти вам добитися успіху: швидкий пошук продуктів, інформація про калорії і харчової цінності улюблених страв, торгові марки і ресторани, харчовий щоденник, щоб планувати і спостерігати за тим, що ви їсте, і так далі.

Додаток безкоштовне. Скачати можна за посиланням.


Щоденник ваги

Просте і зручне відстеження ваги. Просто вводите свій вагу кожен день, і щоденник розрахує ваш прогрес і скільки часу займе, щоб досягти поставленої мети. Лінія тенденції перетинає ваші щоденні зміни у вазі, показуючи, на правильному шляху. Якщо лінія тенденції йде вниз, і всі ваші значення ваги знаходяться під лінією тенденції, то це означає, що ви втрачаєте вагу.

Додаток платний. Ціна - 2,99€. Скачати можна за посиланням.


іВесТела

іВесТела - ще один калькулятор калорій. Ви можете зручно записувати свій щоденний вагу. Програма автоматично генерує графік вашого схуднення. Проста і зручна програма.

Додаток безкоштовне. Скачати можна за посиланням.


іВитамин

Ця програма - свого роду шпаргалка по вітамінам і їх змісту в різних продуктах. Програма містить повний список вітамінів, використовуваних нашим тілом, список продуктів, в яких є кожний вітамін, калькулятор калорій, калькулятор споживання вітамінів.

Додаток безкоштовне. Скачати можна за посиланням.


Waterbalance

Це додаток допоможе стежити за рівнем води у вашому організмі, виходячи з його індивідуальних параметрів: росту, ваги, віку і способу життя. Воно допоможе контролювати ваш водний баланс і перетворить пиття води в корисну звичку.

Додаток безкоштовне. Скачати можна за посиланням.


Як схуднути: збірник дієт від професіоналів

Додаток "Як схуднути" буде чудовим порадником у питаннях дієтичного харчування. У додатку зібрані найбільш ефективні та безпечні для здоров'я дієтичні програми. Для кожної дієти наведені докладні рекомендації, які допомагають дотримуватися режиму дня і не дивитися в бік заборонених продуктів.

Додаток безкоштовне. Скачати можна за посиланням.