Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Coffe Art: портрети на кавовій пінці


Майк Бріч - бариста в одному з кафе Нью-Йорка. У цьому маленькому реченні вміщується опис цілого способу життя молодої людини.

На цьому історія про Бриче, можливо, й закінчилася б, якби два роки тому він не придумав собі заняття, яке прославило його на весь Нью-Йорк. Він почав малювати на кавовій пінці.


Заняття Майк придумав собі від нудьги: в 2012 році він вирішив перевірити, наскільки складний портрет йому вдасться зобразити на каву. Результат перевершив всі очікування. Після недовгих тренувань він став малювати на молочній пінці справжні картини.


Складність його малюнків просто захоплює. Не кожен чоловік здатний зобразити настільки деталізований портрет на папері, а тут мова йде про одному із самих примхливих полотен – кавовій пінці.


Створення настільки детальних зображень вимагає чимало сил і часу. Майк починав з найпростіших малюнків – сердечок, кішечок, метеликів, як кисті використовував бамбукову паличку. Поступово він ускладнював собі завдання. І зараз Бріч малює на каву обличчя Мадонни, Черепашок-Ніндзя і самої Статуї Свободи.


Звичайно, такі портрети недовговічні, так і каву встигає охолонути. Але у Майка багато клієнтів, які знають, що випити чашечку такого високохудожнього кави вони можуть тільки в закладі, де він працює.


Чутки про талановитого бариста швидко розлетілися по місту. З часом у Брича з'явилися нові, досить відомі клієнти. Багато знаменитості з задоволенням дегустують каву Майка зі своїм портретом.