Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Як зробити кухню особливою: кілька приємних дрібниць

Як зробити кухню особливою: кілька приємних дрібниць


Оскільки зазвичай ми готуємо кожен день або трохи рідше, при завантаженому ритмі життя, цей процес легко перетворюється в рутину і стає нудним, повсякденним. А коли готуєш їжу без задоволення, та смак її виходить не таким. Щоб цього уникнути, дизайнери придумують всілякі гаджети для кухні, які не просто спрощують процес приготування їжі, але і роблять його помітно радісніше.

Ніж для авокадо

Дуже корисне пристосування для тих, хто любить цей вітамінний фрукт. Стиглий, м'який авокадо вистрибує з рук і вийняти з нього кісточку часом проблематично.


Сепаратор для яєць

Це пристосування допоможе відокремити жовтки від білків. Воно має вузький отвір знизу, через яке йде більш важкий білок, залишаючи жовток всередині.


Ніж для овочів

Справді чудова річ для нарізки овочів, які так і норовлять вискочити з рук. Лимони, помідори, яйця, цибулю кільцями - все швидко і просто.


Ножа для сиру

Миші на кухні... - це, звичайно, жахливо. Але, мабуть, це не той випадок. Зручний ножик з ручкою у вигляді чарівної сірої мишки. Вона не потягне ваш сир, але допоможе легко нарізати його.


Столик для картоплі

Очищення зліва, картопля праворуч. Тут же можна натерти її на терці для дерунів. А сам столик зручно розташовується на колінах і затискається між ніг.


Ніж для апельсина

Тепер є той, хто без праці зможе очистити апельсини від шкірки, позбавивши руки і нігті від сміття.


Трафарет для тостів

Ваші діти відмовляються снідати вранці? Заманюючи їх персонажем улюблених мультиків, збережену на шматочку хліба.

Ніж для ананасів

Напевно, самий неприємний процес з усіх існуючих - чистка ананаса. Такий ніж точно позбавить від небажаних вражень і істотно спростить завдання.


Обробна дошка

Не всі плями на кухні погані. Це навіть корисно. Обробна дошка у вигляді плями легко фіксується у стільниці. А ще вона дуже яскрава і незвичайна.