Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Фунчоза

Фунчоза - це тонка "скляна локшина", що виготовляється з рисового борошна. Головна її особливість - чудова можливість вбирати запахи і смак інших складових страви, що відкриває величезне поле для кулінарних експериментів. Але творчу складову ми покладемо цілком і повністю на кулінара і розповімо лише як приготувати фунчозу.

Інгредієнти для приготування фунчозы:

  1. Фунчоза (рисова локшина) - 100г
  2. Вода - 1 літр
  3. Спеції - за смаком
  4. Овочі/доповнення - за смаком
  5. Соєвий соус - за смаком

Інвентар:

  1. Каструля
  2. Плита
  3. Друшляк або шумівка

Приготування фунчозы.

Крок 1: беремо фунчозу

Пакет з фунчозой

Фунчоза вже придбано. У такому разі візьміть упаковку та "познайомтеся" з нею. Є багато виробників рисової локшини і кілька видів, тому необхідно прочитати інструкцію - в приготуванні можливі ньюанси. Але якщо спеціальних способів приготування не зазначено, зробимо стандартним. 


Крок 2: готуємо фунчозу до варінні

фунчоза напоготові

фунчоза в каструлі

Найчастіше фунчоза фасовані "гніздами", небошими порційними блоками. Вам необхідно прикинути, скільки порцій необхідно, і потім відрахувати відповідну кількість вермішелі. Потім скласти її в суху каструлю.


Крок 3: варимо

Заливаємо фунчозу окропом

варимо

Вскипятитие літр-півтора води (в іншій каструлі або в чайнику) і залийте в кастрлю з фунчозой її стільки, щоб вермішель повністю була прихована і над нею був шар води в пару сантиметрів. Накрийте каструлю кришкою, увімкніть плиту і варіть фунчозу п'ять хвилин. Якщо ви віддаєте перевагу спеції, то це саме час додати їх!

Увага! Ні в якому разі не помішуйте фунчозу - вона дуже ламка, і зайві рухи можуть зіпсувати страву


Крок 4: дістаємо

розварена фунчоза

Дістаємо фунчозу

Як тільки минув час - вимкніть плиту і дістаньте фунчозу з води. Вона вже разваренна, тому можна не турбуватися за ламкість - підійдуть будь-які способи - шумівки, друшляки або просто злив води через край. Але постарайтеся позбутися від всієї води, залишивши вермішель майже сухий. 


Крок 5: промиваємо

заливаємо холодною водою

промиваємо фунчозу

Дістаємо фунчозу після промивання

На цьому кроці ми промиємо вермішель. Залийте чистою холодною водою і перемішайте хвилину-іншу. Увага! Для промивання фунчозы необхідно використовувати холодну і саме чисту воду. Як відомо, ця вермішель дуже добре вбирає будь-які запахи і смаки, тому, використавши воду з якимось присмаком, ви просто зіпсуєте блюдо. 


Крок 6: прикрашаємо, доповнюємо і подаємо

Просто фунчоза

Поливаємо фунчозу соєвим соусом

Фунчоза готова

Чим прикрасити і доповнити фунчозу - вирішувати вам. До цієї страви підійде що завгодно, але разом з тим воно зробить смак вермішелі іншим. У цьому рецепті ми вчинили просто - доповнили фунчозу нарізаним солодким болгарським перцем і полили соєвим соусом, постійним супутником майже всіх азіатських страв. Вийшло просто чудово!

Приємного апетиту!


Поради:

- Подавайте фунчозу з південнокорейським соусом, так як він менш густий. Якщо у вас є тільки густий китайський, то його необхідно разбвавить третю води. 

- Фунчоза - ідеальна їжа для дієти. Вона низькокалорійна і ситна

- Якщо ви вирішили зробити салат з фунчозой, але не встигли підготувати всі інгредієнти - заправте вермішель соєвим соусом. Завдяки цьому фунчоза не злипнеться.