Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати страву «Яєчні гнізда»?
Яким би смачним не вийшло ваше блюдо, але якщо воно виглядає неважливо, та ще й подано неправильно, смакове сприйняття погіршиться в рази.


Саме це можна сказати про нашому сьогоднішньому рецепті «Яєчних гнізд». Вам знадобляться наступні інгредієнти: 5 звичайних курячих яєць, 100 - 150 грам сиру, сіль за вашим смаком, зелень також за смаком, 4 скибочки хліба і буквально 100 мл молока.

Рецепт приготування:

Візьміть яйця і акуратно відокремте всі жовтки від білків. Це перше, що вам потрібно буде зробити. При цьому кожен жовток ви відокремлюєте в маленьку пиалку, а білки збиваєте разом з сіллю в круту піну до появи піків.

до Речі, є один маленький секрет отримання хорошої піни. У білках не повинно бути частинок жовтків, а вся посуд і насадки для міксера повинні бути повністю сухими без краплі жиру. А ще краще всього збиваються білки кімнатної температури.

Далі ви застилаєте деко пергаментним папером, хоча можна зробити це і фольгою або силіконовим килимком. Збиті білки, викладають на деко у вигляді «гнізд», посипаються сиром, а в серединку кладеться жовток. Все це поміщається в розігріту духовку хвилин на 5-6 (температура 200 градусів або трохи вище).

Приємного вам апетиту!