Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як швидко приготувати коржі для торта?
Коржі для торта в кількості дев'ять - десять штук можна приготувати всього за пів години. Потім збити або зварити крем, промазати коржі і вийде дуже смачний торт. Рецепт приготування коржів пропонуємо нижче.


Отже, нам потрібні такі продукти: двісті грам сметани і одна чайна ложечка соди харчової, плюс двісті грам цукрового піску і три склянки борошна.

Як готувати тісто для коржів: сметана перекладається в скляну ємність, додається сода і сметана з содою перемішується. Сметана від впливу соди починає бурхливо реагувати, на поверхні з'являються бульбашки.

Далі в сметану всипається цукор, хвилину перемішується, далі порціями всипається вся мука. Можна перемішувати ложкою на першій стадії замісу, але в підсумку тісто виходить дуже щільне, тому місити його потрібно вручну.

З кулі тіста зліплені дев'ять - десять маленьких кульок, розкочується качалкою тонкий коло з кожної кульки тіста, накладається тарілка, по діаметру обрізають залишки. Всі коржі по черзі печуться на сковорідці! На сухій сковорідці, рівень вогню повинен бути мінімальним.
Коржі для торта готові. Змащуйте їх кремом і насолоджуйтеся домашнім смачним тортиком.