Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як швидко посолити горбушу?
Солити горбушу можна в домашніх умовах. Рибка виходить смачною і ніжною, без частки хімії, ніж зазвичай "грішить" магазинна продукція. Пропонуємо вам спрощений варіант швидкої засолювання горбуші.


Отже, нам знадобиться горбуша (ціла або тільки шматочки, можна взяти заморожене філе), сіль, вода кип'ячена, картошина і олія рафінована соняшникова.

Як правильно солити горбушу (швидкий варіант): філе риби, якщо ви вирішили солити саме філе, необхідно нарізати дрібними шматочками. Такими, щоб можна було викладати на бутерброди. Шкірку необхідно зняти. Робимо сольовий розчин з холодної води і солі. Воду наливаємо в глибоку миску і солі додаємо стільки, щоб занурена очищена сира картошина спливла. Приблизна кількість солі - шість столових ложок на літр води.

Нарізані шматочки горбуші укладаємо в сольовий розчин. Тримаємо десять хвилин. Далі солону воду зливаємо, шматочки рибки просушуємо і заливаємо олією.
Ви можете для перестраховки витримати шматочки горбуші пів години і навіть годину. Не бійтеся, пересоленим риба не вийде.

Через пів години після заливки горбуші маслом, шматочки витягаємо і робимо бутерброди.