Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати смачне лимонне варення?
Таке варення можна готувати і влітку, і взимку, оскільки лимони завжди є у продажу в супермаркеті і овочевих магазинах. Готується лимонне варення дуже просто.


Отже, для приготування лимонного варення знадобиться: один кг смачних свіжих лимонів, один кг цукру . і все. Більше ніяких інших інгредієнтів не потрібно.

Як варити лимонне варення: всі лимони слід помити дуже ретельно, шкурка не буде зніматися, тому мити їх потрібно довго і добре. Далі промиті лимони нарізати кільцями. Можна на дві половинки лимон нарізати і потім половинчатими кільцями. Цукор пересипається в каструлю і заливають водою. Води стільки наливається, скільки потрібно для повного покриття цукрового піску. Каструлю ставлять на вогонь, цукор повинен розчинитися. Потім додаються в цукровий сироп лимонні дольки і проварюються десять хвилин.

Після цього часточки витягуються, сироп вариться ще десять хвилин, після чого лимони знову вирушають в каструлю і варяться п'ять хвилин. Всі! Варення готове! Перекладаємо варення в банки і насолоджуємося чарівним смаком.