Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати млинці в пляшці?
Тиждень Масляної підходить до кінця і попереду Великий піст, так що якщо ви ще не встигли приготувати і поласувати смачними і апетитними млинцями, то зараз якраз було б чудово це зробити.
Пропонований тут рецепт млинців найпростіший і незвичайним є саме спосіб їх приготування - готувати млинці в пляшці виявляється дуже зручно і практично, так і посуду забрудниться набагато менше!

Щоб приготувати млинці в пляшці знадобиться наступне: приблизно 600 мл молока, два курячих яйця, близько десяти столових ложок пшеничного борошна, три столові ложки цукрового піску, три столові ложки рослинної олії, половинка чайної ложки солі і пластикова пляшка об'ємом півтора літри.


Пластикова пляшка природно повинна бути чистою і бажано сухий. У неї за допомогою звичайної воронки необхідно залити молоко, рослинне масло, яйця, а також вказана кількість солі та цукру. Борошно потрібно просіяти і теж додати в пляшку через лійку.
Далі пляшку слід закрити кришкою і самим ретельним чином збовтати вміст так, щоб повністю вийшла однорідна суміш.
Сковорідку для смаження млинців розігріти, змастити зовсім невеликою кількістю масла і випікати тоненькі млинці, виливаючи тісто на сковороду прямо з пляшки.