Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити незвичайні "Сосиски в сушках"?
Така проста по складу, але разом з цим просто незвичайно оригінальна і незвичайна за своїм виглядом і формою блюдо, яке при цьому одержується також неймовірно гарним і смачним, зробить навіть найпростіший домашній обід цікавим. Особливо такий варіант приготування звичайних сосисок сподобається дітям, які з задоволенням з'їдять це красиве і смачне блюдо!

А для того, щоб приготувати "Сосиски в сушках" вам будуть потрібні такі продукти: приблизно половина літра молока (самого простого магазинного), одна упаковка сосисок, одна упаковка або трохи більше (менше) маленьких несладки сушок, трохи гірчиці, сіль і перець за смаком, близько 100 грамів твердого сиру, а також трохи рослинного масла для змащування форми.


Для початку слід приблизно підрахувати кількість необхідних вам сушок, після чого скласти їх в глибоку миску, залити молоком і на деякий час залишити - сушіння повинні встигнути розмокнути в молоці і стати м'якими.
Після цього сушіння треба буде нанизувати на трохи змазані гірчицею сосиски таким чином, щоб краї сосисок злегка виступали (так як вони трохи зменшаться під час термічної обробки). Підготовлені таким чином сосиски в сушках слід викласти у змащену маслом жароустойчивую форму, посипати за смаком сіллю, перцем та іншими спеціями за вашим вибором, посипати зверху тертим сиром і відправити в духовку.
Випікаються такі сосиски протягом приблизно 15-25 хвилин, ну а подавати їх можна з будь-яким підходящим гарніром.