Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується салат "Червона шапочка"?
Цей салат дивно смачний, тому що поєднує в собі і свіжі овочі, і куряче м'ясо з грибами. Готується дуже просто і подавати його можна відразу, тобто часу для просочування не потрібно.


Інгредієнти для салату "Червона шапочка": одне невелике куряче філе, двісті гр. грибів сирих, стільки ж маринованих огірочків і три свіжих помідора. Ще потрібен майонез і сто грам твердого сиру.

Спочатку необхідно зварити філе, потім остудити і нарізати дуже дрібно. Грибочки слід обсмажити з цибулею і остудити. Можна також відварити гриби і дати стекти воді, потім дрібно нарізати їх.

Огірочки солоні нарізаємо соломкою, помідори-кубиками, а сир подрібнюємо на крупній тертці. Далі всі підготовлені складові салату викладаємо шарами і не забуваємо промащувати тонким шаром майонезу (сіточку малюємо).

Шари: куряче м'ясо, потім гриби, далі огірки, сир твердий і свіжі помідори. Верхній шар майонезом не покривається, червоні помідори шапочку червону імітують. Дуже красиво такий салат подавати у прозорій скляній ємності - всі шари видно!