Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як запекти картопляні часточки з прованськими травами?
Всім любителям смаженої ароматною картопельки присвячується даний рецепт. Для приготування запечених картопляних скибочок знадобляться будь-які ароматні трави, але найкращим вибором стануть прованські трави.


Отже, беремо штук шість великих картоплин, чистимо шкірку і промиваємо їх. Потім нарізаємо картоплю довгими однаковими скибочками. Можна нарізати кільцями, але запікаються ідеально до скоринки саме часточки картоплі.

Закидаємо нарізану картоплю в киплячу підсолену воду, кладемо лавровий лист і варимо картоплю рівно дві хвилини. Не більше, ні менше, рівно дві! Потім швидко зливаємо воду, а картопляні часточки відкидаємо на сито.

Пересипаємо часточки в ємність, додаємо рослинне масло, прованські трави, чавлений часник через прес і мелений чорний перець. Струшуємо/перемішуємо в олії з травами картоплю і потім рівномірним шаром перевалюємо його на деко. Розподіляємо так, щоб весь картопля лежав в один шар і щоб на кожній часточці були і масло і трави. Запікаємо до готовності в духовці, можна під гриль.

Приємного!