Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати дитячий коктейль "Сніговий захват
Коктейль для дітей "Снігова захват" містить морозиво , а також ягоди і фрукти. Літній варіант - зі свіжими плодами, а взимку їх можна замінити консервованими, замороженими або взяти варення. Використовуючи різні поєднання складових частин, кожного разу утворюються нові смакові варіації, коригуючи кількість сиропу або соку та приємною солодощі.

Необхідні продукти (на 100 мл напою): 80-100 гр молочного морозива (або ванільного, без добавок, у разі вибору пломбіру взяти 50 гр), 3 столові ложки улюбленого ягідного або фруктового сиропу (можна від варення), третину склянки соку з ягід або фруктів, 2 столові ложки ягідок або нарізаних шматочків фруктів (асорті). Харчовий лід.
Приготування: Необхідно попередньо охолодити всі інгредієнти до 5-8С. Досить потримати їх у холодильнику півгодини, в тому числі і морозиво. В міксері або шейкері змішати всі продукти, крім ягід і фруктових шматочків, які помістити безпосередньо в стакани поверх харчового льоду. Наливають збите вміст з міксера і прикрашають.