Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Хочете приготувати таке варення, яке б за смаком нагадувало варення їх ківі? Є й такий рецепт, потрібно аґрус, апельсин і цукор. Ось рецепт:


Пропорції ягід і цукру: якщо ви купили (нарвали на дачі) одне кіло агрусу для приготування цього варення, то вам знадобиться рівно стільки ж цукру (тобто теж кілограм) + один великий стиглий соковитий апельсин.Отже, як готуємо варення?
Апельсин моєму і тонко знімаємо шкірку. Потім на часточки розбираємо апельсин, перетинки можна не видалять, наше завдання вийняти всі кісточки (вони в варення не потрібні).

Агрус треба помити і просушити. Хвостики по можливості теж необхідно видалити (просто відриваємо їх). Заняття виснажливе, але цього вимагає рецепт.

Потім кладемо ємність для подрібнення аґрус, додаємо нарізані шматочки апельсина. Засипаємо цукром і вмикаємо блендер. Всю цю красу (вірніше смакоту) нам слід гарненько подрібнити.

І тепер найцікавіше - варення це не вариться! Просто накладаєте його в стерильні баночки (холодні), прикриваєте кришками (теж стерильними) і ставте банки в холодильник.