Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готуються ледачі відбивні?
Виявляється, "ледачими" бувають не тільки голубці, вареники з сиром, але і відбивні з курячого м'яса. Готуються вони швидко, зусиль та навичок потрібно мінімум.


Беремо красивий, великий шматочок курячого філе. Промиваємо. Даємо трохи воді стекти, нарізаємо дуже дрібно на обробній дошці ножем. Дотримуватися пропорції і розміри шматочків не потрібно. Просто нарізайте, вірніше - подрібнюйте!

Тепер у ці нарізані шматочки необхідно додати меленого перцю і солі. Пару ложок майонезу і сухого часнику. Свіжий, подрібнений пресом часник не годиться. Потрібен саме сухий (в пачечках продається). Додаються також свіжі яєчка і трохи борошна. Змішуються всі складові. Маса, що склалася, повинна нагадувати тісто для оладок.

Тепер розігріваємо олію (оливкова, кукурудзяна або соняшникова), викладаємо тісто порціями. На одну сковорідку повинна вміститися приблизно 5 - 6 порцій "ледачих" відбивних. Смажимо на слабкому вогні, не накриваємо кришкою, ставимо кожну відбивну на іншу сторону. На смаження йде хвилин п'ять, не більше.

В кінці можна присипати сиром або свіжим кропом. Приємного!