Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готуються цукерки з ягодами?
Цукерки, приготовані подібним чином у відповідності з запропонованим рецептом виходять дуже смачними і ніжними, завдяки свіжим ягодкам, які використовуються в якості начинки даного ласощі. Використовувати можна в залежності від того, що ви віддаєте перевагу - полуницю або ж виноград, ось тільки цукерки зі свіжою полуницею бажано з'їсти швидше, так як ця ягода може пустити сік і цукерки просто-напросто розмокнуть внаслідок цього.
Потрібні інгредієнти для того, щоб приготує
ь цукерки зі свіжими ягодами в якості начинки: одна банка згущеного молока, 50 г білого шоколаду, 20 грамів вершкового масла, ягоди для начинки (свіжа полуниця цілком або ж свіжий виноград), а крім цього що-небудь для того, щоб обваляти готові цукерки - наприклад, підійде кокосова стружка, ну або щось подібне.


згущене молоко треба перелити в глибоку тарілку, придатну для приготування в мікрохвильовій печі і готувати при максимальній потужності протягом трьох хвилин. Потім до згущеного молока додати вершкове масло і дрібно натертий шоколад, після чого поставити ємність у мікрохвильовку ще на півтори хвилини, а потім дістати і добре перемішати масу.
Розмішати до однорідності масу повернути в мікрохвильову піч і нагрівати ще приблизно 1-2 хвилинки (можна трохи довше - поки маса не стане карамельного кольору), дістати, перемішати і залишити остигати.
Охолоджена маса по консистенції повинна нагадувати пластилін, з неї потрібно буде сформувати мокрими або змащеними олією руками невеликого розміру кульки, всередину яких потрібно помістити по одній вимитої і обсушенной попередньо ягідці, добре заліпити цукерку і обваляти в кокосовій стружці (або щось інше). Готові цукерки перед вживання помістити у холодильник, до речі зберігати їх слід там же.