Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати цукерки "Пташине молоко"?
Цукерки "Пташине молоко", приготовані за цим рецептом виходять точно такими ж, а можливо навіть і набагато смачніше їх магазинного варіанти! Приготування таких солодощів не надто складне. так що цілком можна порадувати себе і своїх домашніх таким смачним і абсолютно натуральним, зробленим самостійно ласощами.

Список необхідних складових для того, щоб зробити такі цукерочки: 150 грамів згущеного молока, дві плитки (200 грамів) чорного шоколаду, 180 грамів цукрового піску, 150 грамів вершкового масла, три яєчних білка, 20 г желатину, а також щіпка лимонної кислоти.


Желатин потрібно попередньо замочити у воді і залишити набухати, після чого додати до нього цукор і тримати на маленькому вогні, розмішуючи до повного розчинення цукру. Яєчні білки необхідно гарненько збити. додавши потім лимонну кислоту. М'яке масло кімнатної температури слід збити, поступово додаючи до нього згущене молоко.
Остиглу суміш цукру і желатину з'єднати із збитими білками і продовжуючи збивати додати також суміш масла і згущеного молока. Отриману однорідну масу викласти у формочки або в одну велику форму (в останньому випадку застиглу масу потрібно буде порізати на невеликі шматочки-цукерки) і поставити в холодильник для застигання.
Застигле "Пташине молоко" потрібно буде вмочати в чорний шоколад, розтоплений на водяній бані. Вживати цукерочки можна буде тоді, коли застигне шар шоколаду.