Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити домашні цукерки "Баунті"?
Всім відомі шоколадні батончики "Баунті", які, судячи з численних рекламних роликах, обіцяють вам райську насолоду. У даному рецепті представлений домашній варіант цукерок "Баунті" спеціально для любителів поєднання смаків кокосової стружки і шоколаду. Цукерки виходять просто чудовими, зі смаком дуже схожим на справжній батончик "Баунті"!

Необхідні складові для приготування цукерок: 200 г кокосової стружки, 300 грамів молочного шоколаду, 200 мл вершків 20-відсоткової жирності, 85 грамів цукрового піску і 50 грамів вершкового масла.


Готуються такі домашні кокосово-шоколадні цукерки "Баунті" зовсім просто, ось тільки часу для застигання їм потрібно чимало.
Спочатку необхідно з'єднати в невеликій каструльці вершкове масло, вершки і цукровий пісок, всі ці інгредієнти розтопити на повільному вогні, перемішуючи при цьому. поки суміш не стане повністю однорідною. Потім зняти каструлю з плити і додати до маси кокосову стружку і ретельно розмішати, після чого масу перекласти в прямокутну форму, почекати поки охолоне і відправити в холодильник на одну годину.
Далі розрізати пласт з кокосової стружки на окремі цукерки-батончики і знову поставити в холод - на цей раз в морозильну камеру на два-три години. Заморожені цукерки слід вмочити в розтоплений на водяній бані молочний шоколад і почекати поки шоколадний шар застигне.