Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як законсервувати огірки з хвойним ароматом?
Виявляється консервовані огірки можна зробити і з ароматом хвої, що додасть їм незвичайний і дуже цікавий смак і неповторний аромат хвойного лісу! Таку незвичність і пікантність консервованих огірків додадуть гілочки сосни, а також яблучний сік, які використовуються в процесі заготовляння огірків.

Для того, щоб закатати трилітрову банку таких хвойних огірочків вам знадобляться такі інгредієнти: один літр яблучного соку, близько 50 грамів солі, 30-40 грамів цукру, дві-три гілочки сосни (потрібні саме молоденькі соснові паростки близько 10 сантиметрів завдовжки), а також самі огірочки, причому вибирати найкраще невеликі огірки.


Спочатку огірочки слід добре вимити в холодній воді, а потім буквально на кілька секунд опустити їх в окріп, після чого укладати в банку. Також в банку (точніше на саме дно) потрібно покласти соснові гілочки.
У яблучний сік необхідно додати цукор і сіль, а після довести його до кипіння і залити в банку до огірків. Залишити на кілька хвилин, після чого сік злити і знову довести до кипіння і залити ним огірки. Ще через кілька повторити цю процедуру ще один раз і потім закатати банку.
Зберігати такі огірки в прохолодному місці.